Nahoru
PF 2023

PF 2023

30. 12. 2022

Všem dobrovolníkům, členům, podporovatelům a již více jak deseti tisícům petentů naší petice, jakož i veřejnosti a areálu Výletné si tímto dovolujeme popřát štastný nový rok bez zbytečného chátrání.


Dovolte, abychom za pomoci tohoto našeho přání do nového roku zároveň vyzvali i všechny, kteří mají zájem začít "něco dělat" k tomu, aby se nám neváhali ozvat a navázat s námi aktivní spolupráci. A to ať už přímo na projektu Výletné či projektu obdobném (viz např. Šestiměsíční projekt), na vznikajícícm projektu AlterMedia starající se o tento blog, anebo na úplně jakémkoliv jiném našem/Vašem připravovaném či vznikajícím, anebo již i realizovaném projektu, viz osa2.cz.

Pokud se nám ozvete, můžeme Vám zaručit, že se společně s Vámi pokusíme vymyslet jak nejsmysluplněji a nejrychleji bychom mohli s pomocí našich zdrojů/prostor/know-how a Vašeho osobního zájmu odstartovat vzájemnou spolupráci. Věříme totiž, že nadšených dobrovolníků, brigádníků, anebo profesionálních či amatérských vedoucích našich/Vašich projektů není v rácmi našeho spolku nikdy dost a tolik na to, abychom nemohli přijmout alespoň o jednoho aktivního člena/spolupracovníka navíc. A to obzvlášť, pokud bychom za pomoci toho dokázali v souladu s našimi základními hodnotami a posláním, viz osa2.cz, odstartovat jakoukoliv novou spolupráci například na smysluplném využít jakékoliv ladem ležící nemovitosti v souladu s naším posláním.

"Nemusíme být skvělí, abychom začali, ale musíme začít, abychom byli skvělí."

PF 2023S pozdravem a přáním krásného nového roku
osa2.cz ||| Výletná.info ||| AlterMédia.tv


Kontakt pro případné rychlé navázání spolupráce:
Marek Semerád, predseda.spolku@osa2.cz, +420 602 849 342

footer/cta-front-article-detail-1
Podepsat petici >
footer/cta-front-article-detail-2
Přečíst petici >
footer/cta-front-article-detail-3
Prohlédnout novinky >