Nahoru
Jednání na MHMP přiblížilo k výpůjčce pět z jedenácti ladem ležících nemovitostí HMP

Jednání na MHMP přiblížilo k výpůjčce pět z jedenácti ladem ležících nemovitostí HMP

01. 07. 2022

Po úspěšném jednání na Ministerstvu financí ČR přineslo částečný úspěch i naše jednání na Magistrátu hl. m. Prahy. Projednalo se zde jedenáct námi vytipovaných nemovitostí Prahy, které dlouhodobě leží ladem a náš spolek by měl zájem o jejich kultivaci a smysluplné využití pro sportovní, kulturní, sociální a jiné veřejně prospěšné účely, viz naše poslání. Přičemž výsledkem jednání bylo to, že minimálně u pěti z těchto ladem ležících nemovitostí by nemuselo nic bránit tomu, aby byly v brzké době a v souladu s naším druhým petičním bodem vypůjčeny do doby, nežli se pro ně nalezne smysluplnější využití, nežli které nabízí náš spolek osa2.cz.


title

Jednání na Magistrátu hl. m. Prahy proběhlo 22. 6. 2022 a za naši stranu se ho zůčastnil Marek Semerád (předseda petičního výboru) a David Svoboda. Za MHMP se jednání zůčastnil Jan Chabr (TOP 09), Viktor Mahrik (Piráti), Brož Vladan (nestraník za Praha sobě) a úředníci MHMP, kteří mají na magistrátu na starosti majetkovou problematiku. Stručný zápis, který z jednání pořídil David Svoboda, můžete nalézt zde. Poděkování našeho spolku za energii vloženou do zorganizování uskutečněného jednání patří tentokrát zejména Viktoru Mahrikovi, přičemž na případnou vzájemnou diskusi a spolupráci se v následujících letech tešíme se všemi zůčastněnými.

title

#stayTUNED & #podporujVYLETNOU

Kontaktní osoba pro případné domluvení spolupráce na některé z ladem ležících nemovitostí hl. m. Prahy: Marek Semerád; marek@osa2.cz; +420 602 849 342

footer/cta-front-article-detail-1
Podepsat petici >
footer/cta-front-article-detail-2
Přečíst petici >
footer/cta-front-article-detail-3
Prohlédnout novinky >